Willa w Ogrodzie

Niezwykle pomysłowa i wielozadaniowa inwestycja, której celem jest dostarczenie jak największych możliwości dla przyszłych właścicieli.

Zlokalizowana praktycznie w samym centrum miasta, klimatyczna willa posadowiona jest na 610-cio metrowej działce, dzięki czemu możesz jednocześnie cieszyć się kawałkiem własnej przestrzeni przy domu, jak i korzystać z pełnego wachlarza punktów usługowych.

W willi powstaje 5 mieszkań, które w zależności od aktualnych potrzeb, możesz wykorzystać w różny sposób. Nieruchomość oferuje mieszkania dwupokojowe lub  apartamenty składające  się z dwóch mieszkań połączonych funkcjonalnie na całej kondygnacji.

Szukasz mieszkania dla swojej rodzin? Kup apartament, składający się z dwóch mieszkań, a gdy dzieci dorosną i wylecą z rodzinnego gniazda, jedno z mieszkań sprzedaj bądź wynajmij.

Chcesz zainwestować i zarobić? Kup i wynajmij mieszkanie, które będzie generowało pewne zyski. W „Willi w ogrodzie” wszystkie mieszkania przystosowane są do dodatkowego podziału na dwie niezależne mikrokawalerki, dzięki czemu kupując jeden lokal, możesz zarabiać na dwóch jednocześnie.

W sprzedaży pozostały tylko 3 mieszkania, dlatego już teraz wejdź na naszą stronę internetową www.willawogrodzie.domberg.pl i poznaj szczegóły inwestycji, a następnie skontaktuj się z nami i umów na prezentację.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym doradcą:

weronika

Weronika Gerigk

+48 668 862 341

Tutaj treść opinii, tutaj treść pozytywnej opinii, tutaj treść pozytywnej opinii, tutaj treść pozytywnej opinii, tutaj treść pozytywnej opinii, tutaj treść pozytywnej opinii.

Amanda i Damian

Videoprezentacje inwestycji

v01
v2
51

Zapraszamy na stronę internetową poświęconą tej inwestycji