Osada Górsk

Nowe domy przy Toruniu, blisko Bydgoszczy to wyjątkowe miejsce zlokalizowane niedaleko jeziora, Wisły i terenów zielonych, które zapewni Tobie i Twojej rodzinie komfort i bezpieczeństwo życia.

Spełnij swoje marzenie i przeprowadź się do Osady Górsk, gdzie powstają 117-metrowe domy, dopasowane do Twoich potrzeb. Jako pierwszy właściciel nie musisz przejmować się przeprowadzaniem remontów i zmianami aranżacji. Dzięki temu Twój dom będzie wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzysz, nie tylko pod względem preferowanego stylu, ale również pod względem ilości pomieszczeń. Możesz bowiem wybrać spośród dostępnych domów lokal z trzema lub czterema sypialniami.

Twoje dzieci mogą bawić się w ogrodzie przed domem, podczas gdy Ty będziesz relaksować się przy porannej kawie z dala od miejskiego zgiełku.

Zapomnij o ciągłym pośpiechu, który towarzyszy życiu w mieście i zacznij cieszyć się każdym dniem spędzonym w pięknym otoczeniu Osady Górsk. Jeśli lubisz aktywny sposób życia, to lokalizacja i otoczenie osiedla jest wyśmienitym miejscem do aktywnego  spędzania czasu na łonie natury.

Wejdź na naszą stronę internetową www.osadagorsk.pl i umów się na spotkanie, aby omówić szczegóły.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym doradcą:

tomasz-01

Tomasz Wołowski

+48 668 820 597

Tutaj treść opinii, tutaj treść pozytywnej opinii, tutaj treść pozytywnej opinii, tutaj treść pozytywnej opinii, tutaj treść pozytywnej opinii, tutaj treść pozytywnej opinii.

Amanda i Damian

Videoprezentacje inwestycji

44
43
42

Zapraszamy na stronę internetową poświęconą tej inwestycji